середа, 16 листопада 2022 р.

День толерантности.

 

Сьогодні, 16 листопада, в 11-Г класі відбулась класна година "Толерантність врятує світ" . Ми вирішили провести її саме в цей день, бо 16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності, яка серед іншого підтверджує, що толерантність є не поступкою, а розумінням мультикультурності нашого світу, проявом поваги та терпимості. Всі люди за своєю природою різні, але рівні у правах.


Толерантність вимагає справедливості та неупередженості від законодавства, надання кожній людині рівних можливостей для розвитку, проте закони, хоча і є потрібними, але тільки їх часто недостатньо для виховання толерантного суспільства. Найбільш ефективним методом, згідно з декларацією, є виховання толерантності в кожній особистості. Саме цьому ми приділили увагу на класній годині.


Толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку, ніколи не ображатимуть, принижуватимуть чи будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами. У розвинених країнах високий рівень толерантності: ніхто не обмежує свободу волі іншого через те, що не погоджується з чужим світоглядом. Якщо всі країни дійдуть високого рівня толерантності, то зменшиться кількість конфліктів та воєн на тлі релігій, національних інтересів, культурних відмінностей і не буде війни. А це залежить від кожного з нас.

Немає коментарів:

Дописати коментар